Pol’and’Rock nie poprzestaje na polskim line-upie. Poznaliśmy pierwszą zagraniczną gwiazdę


2021.06.07

opublikował:

Pol’and’Rock nie poprzestaje na polskim line-upie. Poznaliśmy pierwszą zagraniczną gwiazdę

fot. Anna Migda / WOŚP

Wiemy już, że mimo narzuconych ograniczeń WOŚP nie rezygnuje w tym roku z Pol’and’Rock Festivalu. Po rocznej przerwie wydarzenie wraca do formy plenerowej i zmienia lokalizację na lotnisko Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. 27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku. Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających się na teren festiwalu. Organizatorzy podkreślają, że sam festiwal pozostaje wydarzeniem darmowym.

Po ogłoszeniu koncertu Dżemu przychodzi czas na kolejną gwiazdę w line-upie tegorocznej edycji. Tym razem nie będzie to jednak artysta z Polski, a zastrzyk bałkańskiej energii ukrytej pod postacią formacji Dubioza Kolektiv.

Sprawdź także: Jak WaluśKraksaKryzys reaguje na sugestie, by zmienił ksywkę?

Organizując tę wyjątkową edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata odezwaliśmy się do zaprzyjaźnionych z nami artystów z Polski i z zagranicy. Na nasze zaproszenie odpowiedziała bałkańska formacja, której eklektyczne, radosne, pełne werwy granie doskonale pasuje to Pol’and’Rock Festival. Na scenie na lotnisku w Makowicach-Płotach zagra Dubioza Kolektiv. Kapela tym samym zaliczy festiwalowy hat-trick, czyli trzy występy dla Najpiękniejszej Publiczności Świata. Laureaci Złotego Bączka to niekwestionowani faworyci publiczności Pol’and’Rock Festival – informuje WOŚP.

Polecane

Share This