Pol’And’Rock raczy nas kolejnym ogłoszeniem


2019.03.04

opublikował:

Pol’And’Rock raczy nas kolejnym ogłoszeniem

foto: Arek Drygas / WOŚP

Przyzwyczailiśmy się już do poniedziałkowych ogłoszeń z obozu Po’And’Rock Festivalu. I choć wątpimy, by udało się zachować tę formułę przez najbliższe 21 tygodni (właśnie tyle poniedziałków zostało do rozpoczęcia imprezy), to na razie regularnie dopisujemy do line-upu imprezy nowych wykonawców.

W emitowanej na antenie Antyradia audycji Zaraz Będzie Ciemno Jerzy Owsiak poinformował dziś, że do Kostrzyna przyjedzie w tym roku metalcore’owa gwiazda z Australii – formacja Parkway Drive. Grupa będzie promować ubiegłoroczny album „Reverence”.

Parkway Drive znani są ze swoich powalających występów na żywo, o czym świadczyć może platynowe koncertowe DVD „Home Is For The Heartless”. Kolejny rok spędzą w trasie, występując w Stanach Zjednoczonych, i zagrają na licznych festiwalach w Europie. Dla widowni szykuje się ciekawe widowisko – łącznie z obracającą się sceną i imponującą pirotechniką.

25. edycja Pol’And’Rock Festivalu (wcześniej Przystnaku Woodstock) odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Skunk Anansie, Ziggy Marley, Avatar, Acid Drinkers, Testament, czy Decapitated.

 

Polecane

Share This