Pol’and’Rock z kolejnymi artystami w line-upie


2021.06.15

opublikował:

Pol’and’Rock z kolejnymi artystami w line-upie

fot. Szymon Aksienionek / WOŚP

Mimo pandemicznych obostrzeń WOŚP organizuje w tym roku Pol’and’Rock Festival, zastrzegając, że w związku z obowiązującymi ograniczeniami dotyczącymi udziału osób niezaszczepionych w wydarzeniach, na imprezę wejdą jedynie osoby zaszczepione. Fundacja właśnie ujawniła kolejnych artystów, których zaprosiła na festiwal, a także gościa Akademii Sztuk Przepięknych.

Cały czas trwają prace na nowym line-up wydarzenia, a organizatorzy potwierdzają dostępność polskich i zagranicznych artystów. Dotychczas ogłoszono występy kapel Dżem i Dubioza Kolektiv. W gronie gości ASP znaleźli się Arek Jakubik, Przemek Kossakowski i ekipa „Down the road” oraz Łukasz Czepiela. Tradycyjnie na wydarzeniu nie zabraknie spotkań zorganizowanych w ramach Akademii Sztuk Przepięknych oraz warsztatów prowadzonych przez zaprzyjaźnione z Fundacją WOŚP organizacje pozarządowe.

Sprawdź także: To będzie jego lato? Zobaczcie klip do kapitalnego singla Vito Bambino

Teraz do line-upu dołączają Hańba!, Black River oraz Tides from Nebula. W ramach ASP na Pol’and’Rock festiwalu odbędzie się ponadto spotkanie z Radkiem Kotarskim.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany od 1995 roku.

Najpiękniejszy Festiwal Świata – po roku przerwy – wraca do formy plenerowej i zmienia lokalizację na lotnisko Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. 27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku. Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów dla wszystkich wkraczających się na teren festiwalu. Festiwal pozostaje wydarzeniem darmowym.

Polecane

Share This