Polish Hip-Hop Festival Płock 2013 coraz bliżej

Impreza odbędzie się w Płocku na plaży nad Wisłą. Start 1 sierpnia.


2013.07.09

opublikował:

Polish Hip-Hop Festival Płock 2013 coraz bliżej

Podczas trzydniowego festiwalu na scenie zaprezentuje się czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Polish Hip-Hop Festival otworzą eliminacje Płockiej Bitwy Freestylowej, w której jurorzy – Mateusz „Ematei” Natali oraz Bonez – wyłonią czwórkę najlepszych zawodników, którzy w piątek (2 sierpnia) na głównej scenie zmierzą się w walkach półfinałowych. Całość poprowadzi Wujek Samo Zło, na zakończenie eliminacji na scenie pojawią się Solar i Białas. Koncert duetu będzie pierwszym z wielu podczas Polish Hip-Hop Festivalu. Wstęp na czwartkowe eliminacje jest darmowy, ale organizatorzy zwracają uwagę na ograniczoną liczbę miejsc. Regulamin Płockiej Bity Freestylowej znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

{reklama-hh}

Dwa kolejne dni – piątek i sobota (odpowiednio 2 i 3 sierpnia) upłyną pod znakiem koncertów. Organizatorzy podali już line-up imprezy, ale nie mamy jeszcze rozpiski godzinowej, dlatego przedstawiona poniżej kolejność artystów jest zupełnie przypadkowa.

Dwudniowy karnet obejmujący 2 i 3 sierpnia kosztuje 40 zł.

02.08.2013 – Start o godzinie 16.00.

Wystąpią:

Sportowiec SCH, Małach & Rufuz / DJ Grubaz, Mam Na Imię Aleksander, Gruby Mielzky, Donguralesko, Bisz & B.O.K. Liveband, Bonson / Matek, Pih, Onar, Wzgórze Ya – Pa 3 (jedyny koncert w 2013 roku) oraz Pezet. Dodatkowo tego dnia odbywają się półfinały Płockiej Bitwy Freestylowej oraz pokaz break dance CFK & Skill Fanatikz.

03.08.2013 – Start o godzinie 14.00.

Wystąpią:

Big_A, KGB, 2sty, Braddu, Gedz, Miuosh, Te-Tris, W.E.N.A., Fenomen, Sokół & Marysia Starosta. Tego dnia również odbędzie się pokaz CKF & Skill Fanatikz, do tego dochodzi finał Płockiej Bitwy Freestylowej wraz z wręczeniem nagród.

Podczas Polish Hip-Hop Festival Płock 2013 odbędzie się dwudniowy „Dzień Dawcy Szpiku”, podczas którego będziecie mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy komórek macierzystych. To nic nie kosztuje, a może pomóc.

Poniżej przedstawiamy nagraną przez Onara wideo zapowiedź imprezy:

Celem trzydniowej imprezy jest stworzenie największego w Polsce festiwalu przedstawiającego kulturę hip – hop w jego pełnym spektrum. Festiwal ten będzie wyraźnie wyróżniał się od innych imprez muzycznych odbywających się w Polsce. Dynamiczny, interesujący i różnorodny program z udziałem największych polskich gwiazd tego nurtu pozwoli stworzyć wyjątkowe zjawisko artystyczne.

Polish Hip-Hop Festival ma ścisły związek ze wszystkimi największymi i najpopularniejszymi wytwórniami muzycznymi w naszym kraju oraz kilkoma innymi niezależnymi labelami muzycznymi.

 

Jednym z głównych założeń festiwalu jest stworzenie jedynego prestiżowego festiwalu poświęconego muzyce hip-hop w naszym kraju.

Polecane

Share This