Polo G z nowym albumem i w nowej wersji „Smooth Criminal” Michaela Jacksona


2021.12.04

opublikował:

Polo G z nowym albumem i w nowej wersji „Smooth Criminal” Michaela Jacksona

Płytę promuje najnowszy singiel „Bad Man (Smooth Criminal)”, który jest nowoczesną wersją klasycznego hitu samego Króla Popu Michaela Jacksona.

Polo G podziękował rodzinie, przyjaciołom i fanom Michaela Jacksona:

– Jesteśmy naprawdę wdzięczni za wszelkie wsparcie w wydaniu tej piosenki i teledysku do niej. MJ jest uwielbiany na całym świecie. Wykorzystaliśmy tę okazję, by reprezentować te piosenkę we współczesnej formie. Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że mamy swój mały udział w wiecznej pamięci i legendzie największego artysty wszech czasów. DZIĘKUJĘ.

Wydany w listopadzie „Bad Man (Smooth Criminal)” jest częścią trzeciego albumu studyjnego „Hall Of Fame 2.0”, który zawiera 14 zupełnie nowych utworów. Album „Hallo Of Fame” chicagowskiej gwiazdy zadebiutował w czerwcu na pierwszym miejscu Billboardu i zgromadził już ponad 2 miliardy streamów na całym świecie. Zawierał bijący rekordy 4x platynowy singiel „RAPSTAR”, który przyniósł Polo jego pierwsze nominacje do nagrody na MTV Video Music Awards oraz dwie nominacje na tegorocznej gali American Music Awards. Obecnie Polo G odbywa trasę koncertową „Hall of Fame” po Stanach Zjednoczonych. Towarzyszą mu najgorętsze wschodzące talenty, w tym Hotboii, Asian Doll, Lil Poppa, Scorey, Trench Baby i YungLiv. Latem Polo był główną atrakcją kilku tegorocznych festiwali.

Tagi


Polecane

Share This