Pop Smoke gościnnie w nowym utworze brytyjskiego rapera


2021.01.30

opublikował:

Pop Smoke gościnnie w nowym utworze brytyjskiego rapera

Dobre wieści dla wszystkich fanów Pop Smoke’a. W sieci pojawił się nowy numer brytyjskiego rapera Fredo, a w nim usłyszymy zwrotkę zamordowanego w lutym ubiegłym roku rapera. Pop Smoke dograł się do kawałka „Burner On Deck”, który znajdzie się na albumie londyńskiego artysty zatytułowanego „Money Can’t Buy Happines”. Zwrotka została zarejestrowana tuż przed tragiczną śmiercią amerykańskiego rapera. W numerze udziela się także Young Adz.

SPRAWDŹ TAKŻE: Poznaliśmy najpopularniejszego artystę SoundCloud 2020 roku

Zanim jednak doszło do zabójstwa rapera, zdążył on także nagrać wszystkie sceny do filmu Eddiego Huanga „Boogie”. Zmarły raper występuje w nim obok Taylora Takahashiego oraz Taylour Paige. „Boogie” opowiada historię chłopaka z Queens, dla którego koszykówka jest całym światem, a największym marzeniem jest dostanie się do ligi NBA. Pop Smoke gra w nim postać Monka, który jest rywalem głównego bohatera granego przez Takahashiego. Premiera filmu odbędzie się 5 marca, a w sieci znajdziemy pierwszy trailer produkcji.

Pop Smoke został zamordowany w lutym ubiegłego roku. Zaledwie 20-letni raper został napadnięty w wynajmowanym przez siebie domu w Los Angeles. Do posiadłości rapera dostali się uzbrojeni napastnicy i otworzyli ogień w kierunku Smoke’a. Początkowo policja podejrzewała, że był to napad rabunkowy, ale później okazało się, że nie szukali oni kosztowności, a ich celem był Pop Smoke. Po kilku miesiącach zatrzymano pięć osób, które odpowiedzą za zabójstwo. Zbyt wczesne odejście artysty pogrążyło w żałobie wszystkich jego fanów. W lipcu 2020 roku ukazał się debiutancki, pośmiertny album Smoke’a.

Polecane

Share This