Popek jako Magda Gessler: „Otwieram nową rewolucję”


2021.03.21

opublikował:

Popek jako Magda Gessler: „Otwieram nową rewolucję”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na kilka dni przed walką z Kizo na Fame MMA 9 Popek złamał rękę, przez co federacja musiała niemal w ostatniej chwili znaleźć zastępstwo. Finalnie do oktagonu z reprezentantem chillwagonu wszedł Arab, Popek natomiast przeszedł operację i dochodzi do siebie.

Śledząc media społecznościowe rapera, widzimy, że mimo kontuzji nie traci dobrego humoru. Popek opublikował wideo, na którym widzimy go w blond peruce wchodzącego do Willi Turmia w Kościelisku w pobliżu Zakopanego.

Otwieram nową rewolucję, roz***dolę tę knajpę – śmieje się Popek, przedstawiając siebie jako nową inkarnację Magdy Gessler.

Sprawdź także: Popek pokazuje rękę po operacji. Wystają z niej metalowe elementy

Wygląda na to, że raper pogodził się ze swoją kontuzją i cierpliwie czeka na powrót do zdrowia. Kilka dni temu publikował nagranie, na którym bawi się metalowymi elementami wystającymi z ręki, przekonując fanów, że to zegarek.

Popek ma przymusową przerwę od sportu, ale nie od muzyki. Kilka dni po ostatniej gali Fame MMA w sieci pojawił się utwór o dumnym tytule „Całuj mnie w kvta5a”, będący owocem jego współpracy z Matheo.

Niezapowiedziany singiel zapowiadający niezapowiedziany album Popka, będący wynikiem niezapowiedzianej wizyty Popka. Wielki come back garażówki – mogliśmy przeczytać w opisie klipu. Znając Popka i Matheo artyści nie każą długo czekać na kolejne premierowe kawałki.

Polecane

Share This