Popek: „Wracam. Dalej walczę”


2018.10.28

opublikował:

Popek: „Wracam. Dalej walczę”

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Przed walką z Erko Junem Popek deklarował, że w przypadku przegranej pożegna się z KSW. – Jeśli teraz przegram, to nie zasługuję, by stać w szeregu KSW, bo byłoby to naprawdę słabe. Byłoby mi wstyd chodzić na treningi, by przegrywać z każdym nowicjuszem, który wchodzi w szeregi KSW – mówił we wrześniu artysta. Czyżby zmienił zdanie?

Raper opublikował na Instastory nagranie z sali treningowej, a przy okazji poinformował fanów, że nie zamierza się poddawać. – Miałem taki pomysł, żeby po tej gali pójść po tej gali na miasto, naćpać się, na***ać i skończyć z tym wszystkim, ale jakoś tego nie widzę. Wracam, dalej walczę – mówi artysta.

Czy Popek wiąże swoją przyszłość z KSW? W tym momencie piłeczka jest po stronie federacji. Po walce z Junem wygasł kontrakt artysty. Prawdopodobnie wkrótce dowiemy się, czy Popek i KSW podpiszą nową umowę.

Artysta oczywiście wciąż jest aktywny muzycznie. 19 października ukazała się jego nowa płyta nagrana z Matheo. Krążek „Dr Jekyll And Mr Hyde” trafił na rynek nakładek Step Records.

Polecane


Share This