Posłuchaj albumu Onara


2011.11.20

opublikował:

Posłuchaj albumu Onara

Dla wszystkich słuchaczy, którzy jeszcze nie zdecydowali czy warto zainwestować w oryginalny nośnik, wytwórnia Step Records w porozumieniu z artystą postanowiła już dziś udostępnić na swoim oficjalnym kanale YouTube cały album do legalnego odsłuchu zupełnie za free!

Już sam tytuł albumu sugeruje poniekąd czego możemy spodziewać po tym wydawnictwie. Artysta ogromną wagę przyłożył do warstwy tekstowej, płyta przepełniona jest osobistymi obserwacjami człowieka, który „zjadł zęby” na muzyce, a po latach nabrał niezbędnego dystansu, który z innej perspektywy pozwolił mu spojrzeć na polską kulturę hip-hop.

Całość z założenia utrzymana jest w brudnym, oldschoolowym, a momentami wręcz refleksyjnym klimacie, którego dziś tak bardzo brakuje w rapie. Za produkcję muzyki odpowiadają czołowi podziemni producenci tj. Złote Twarze, Qciek, Donde, Tasty Beatz, JH, Świr i Radonis. Gościnne zwrotki dograli czołowi m.in. Pih, Miuosh, Pyskaty, Młody M, Kosi (JWP) oraz Hudy HZD (Diil Gang). Taka, a nie inna obsada ma zagwarantować świeżość i innowacyjność, co przy z góry założonym powrocie do korzeni przyniosło wręcz oszałamiający efekt!

Ponadto na dniach ukaże się ogromny (ponad 40 minutowy) video wywiad z połową legendarnego Płomienia 81, który został zrealizowany podczas pobytu Onara w Opolu. Dzięki tej rozmowie będziecie mieli okazję szczegółowo poznać proces powstawania płyty „Dorosłem Do Rapu” z perspektywy samego autora oraz dowiedzieć się wielu ekskluzywnych smaczków dotyczących Jego przeszłości.

Tracklista:

1. Od początku

2. Dorosłem do rapu

3. Sukces rodzi wrogów

4. Otwieram okno

5. Hip-hop feat. Kosi, Hudy HZD

6. Apetyt

7. Kilka ostatnich kroków

8. Ja, moje życie i mój mic

9. Powrót do treści feat. Pih, Miuosh

10. Ja bym oszalał

11. Idź przed siebie

12. Farbowane lisy

13. Kiedy opadnie konfetti feat. Pyskaty, Młody M

Polecane

Share This