Posłuchaj nowego utworu Noela Gallaghera


2011.08.31

opublikował:

Posłuchaj nowego utworu Noela Gallaghera

Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu byłego gitarzysty Oasis, „Noel Gallagher`s High Flying Birds”.To już druga kompozycja z tego wydawnictwa, którą poznaliśmy. Wcześniej ukazał się singiel „The Death Of You And Me”.

Album „High Flying Birds” (tak nazywa się zresztą zespół muzyków, który pomógł Gallagherowi stworzyć płytę) ukaże się 17 października nakładem wytwórni gitarzysty, Sour Mash Records. W przyszłorocznych planach Noela jest już kolejna solówka, którą muzyk tym razem przygotuje z psychodelicznym kolektywem Amorphous Androgynous.

Posłuchaj nowego utworu Noela Gallaghera

Nagranie znajduje się na stronie B debiutanckiego solowego singla Gallaghera, „The Death Of You And Me”. Możecie się z nim zapoznać na stronie NME.com.

W przeciwieństwie do „The Death…”, „The Good Rebel” nie znajdzie się na solowym debiucie byłego gitarzysty Oasis, „Noel Gallagher`s High Flying Birds”. Premiera wydawnictwa odbędzie się 17 października dzięki Sour Mash Records. Materiał powstawał w Londynie i Los Angeles pod okiem producenta Dave`a Sardy`ego.

Popularne newsy

Polecane

Share This