Posłuchaj płyt Hukosa, Ciry i Okolicznego Elementu na żywo


2012.03.02

opublikował:

Posłuchaj płyt Hukosa, Ciry i Okolicznego Elementu na żywo

Mowa oczywiście o Hukosie, Cirze oraz Okolicznym Elemencie – raperach, którzy szykują się do wydania najnowszych płyt pod szyldem opolskiej wytwórni. Z tej okazji organizatorzy wespół z artystami pragną zaprosić wszystkich na pierwsze koncerty w takim składzie. Odbędą się one już 2 marca we wrocławskim klubie Flow oraz dzień później (3 marca) w Opolu (klub Metro).

Wszyscy obecni na tych imprezach będą mieli niepowtarzalną okazję do premierowego wysłuchania nie tylko standardowych kawałków z poprzednich andergradowych wydawnictw ww. raperów, ale także i numerów mających pojawić się na ich nadchodzących płytach (Hukos – „Knajpa Upadłych Morderców”, Cira – „Plastikowy Kosmos” EP oraz Okoliczny Element – „Kosze Zerwane”, uznane przez prestiżowy magazyn muzyczny Machina za najbardziej oczekiwany album 2012 roku).

Ponadto Okoliczny Element pojawi się we Wrocławiu i Opolu w najsilniejszym koncertowym składzie, wespół z Szuflą (znanym z legendarnej już zwrotki w numerze „Balsam Party”) oraz DJ-em Urbem, który zadba o doborową oprawę muzyczną przed i po imprezie.

Dotychczasowe wydawnictwa Hukosa, Ciry i Okolicznego Elementu możecie nabyć na www.preorder.pl. Szczegółowe informacje o nadchodzących imprezach poniżej:

02.03.2012

Wrocław, Flow Music Club ul. Piotra Skargi 18 (wejście od ul Nowej)

Bilety: 15 / 20

Przedsprzedaż:

Fireline Shop, Rynek, D.H. Fenix, 5 piętro

Stoneheads Tattoo ul. Leszczyńskiego 5/1c

(w podwórku, za KFC na ul Świdnickiej)

START: 21:00

03.02.2012

Opole, Metro Club, ul. Niemodlińska 37

Bilety: 15/20

Przedsprzedaż:

– Skateshop BRONX, ul. 1-ego Maja 9

– Sklep Muzyczny Step, ul Dworska 2/3

START: 21:00

Polecane

Share This