Post Malone gościem Maca DeMarco


2018.07.31

opublikował:

Post Malone gościem Maca DeMarco

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Zakończony w weekend japoński Fuji Rock Festival przyniósł kilka niespodzianek. Prezentowaliśmy Wam już wspólny występ Danielle Haim oraz Vampire Weekend, teraz mamy kolejną ciekawostkę. Podczas koncertu Maca DeMarco na scenie pojawił się niespodziewany gość – Post Malone. Artysta grał tego dnia także samodzielny koncert na Fuji Rock Festivalu.

Raper towarzyszył DeMarco podczas wykonywania coveru „Sukiyaki” popularnego japońskiego artysty Kyu Sakamoto. Malone wszedł na scenę w trakcie występu, by zagrać na… jajku-grzechotce. Poniżej zobaczycie nagranie z występu.

Post Malone był gwiazdą ostatniego dnia tegorocznego Open’er Festivalu. MacDemarco gościł na Open’erze dwa lata temu, teraz przyjeżdża na koncert klubowy. Kanadyjczyk zagra 19 października w warszawskiej Progresji. Niestety, bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.

 

Post Malone zaśpiewa na weselu Justina Biebera

Malone, który odebrał w Polsce podwójną platynę za singiel „rockstar”, złożył niedawno Justinowi Bieberowi nietypową propozycję. Post zapowiedział, że z chęcią zagra za darmo na jego ślubie z Hailey Baldwin. – Po prostu chcę, żeby był szczęśliwy. Cokolwiek robi, mam nadzieję, że jest szczęśliwy – powiedział Post Malone. Raper dodał również, że na takiej uroczystości z chęcią rzucałby kwiaty i podał obrączki zakochanej parze.

Justin Bieber od kilku tygodni jest zaręczony z modelką i aktorką Hailey Baldwin.

Przed Postem Malonem jest także inne wielkie wydarzenie. 28 października w Dallas odbędzie się pierwsza edycja Posty Fest. Impreza zapowiadana jest na “całodzienną ekstrawagancję muzyczną”. Więcej szczegółów o evencie już wkrótce.

Polecane

Share This