Post Malone wyrównał wynik Billie Eilish i Carlosa Santany


2020.04.08

opublikował:

Post Malone wyrównał wynik Billie Eilish i Carlosa Santany

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Post Malone z „Circles” wyrównał wynik Billie Eilish „bad guy” oraz duetu Santany i Roba Thomasa „Smooth” jeśli chodzi o liczbę tygodni spędzonych w Top 10 Billboard Hot 100. Wszystkie wyżej wymienione kawałki były w pierwszej 10 przez 30 tygodni.

W bieżącym zestawieniu Billboard Hot 100 „Circles” zajmuje piątą pozycję. Niezwykle rzadko zdarza się, by singiel utrzymywał się w Top 10 tak długo, ale – jak zauważają dziennikarze „Forbesa” – w ostatnich latach przybyło piosenek, którym udało się pozostawać w czołówce listy przez wiele tygodni.

SPRAWDŹ TAKŻE: Waldemar Kasta bezlitośnie o politykach i gorzko o społeczeństwie w dobie pandemii

Wynik 30 tygodni sprawia, że Post Malone trafia na czwarte miejsce kawałków okupujących pozycję w Top 10, u boku „bad guy” Billie Eilish i „Smooth” Carlosa Santany z Robem Thomasem.

31 tygodni w Top 10 – ta sztuka udała się singlowi „Uptown Funk” Marka Ronsona i Bruno Marsa. LeeAnn Rimes z „How Do I Live”, The Chainsmokers i Halsey z „Closer” oraz Travis Scott z „Sicko Mode” spędzili w pierwszej dziesiątce Hot 100 32 tygodnie. Wreszcie – 33 tygodnie – taki wynik należy do Eda Sheerana z „Shape of You”, Maroon 5 i Cardi B z „Girls Like You” czy Post Malone’a i Swae Lee z „Sunflower”. Jeśli więc „Circles” w kolejnych tygodniach ponownie trafi do Top 10 zestawienia, Post Malone będzie mógł odnotować kolejny spektakularny sukces.

SPRAWDŹ TAKŻE: Gwiazda Chelsea Londyn zwycięzcą nowego wyzwania Drake’a

„Circles” to singiel promujący trzeci album Post Malone’a, „Hollywood’s Bleeding”, który ukazał się we wrześniu 2019 i już teraz jest wymieniany – obok „After Hours” The Weeknd – jako jeden z najmocnie

Polecane

Share This