Powrót Reda. W drodze pierwszy solowy materiał od 16 lat


2018.01.15

opublikował:

Powrót Reda. W drodze pierwszy solowy materiał od 16 lat

foto: P. Tarasewicz

Red, jeden z najciekawszych producentów swojego pokolenia w Polsce, powraca z nową epką. Planowane na najbliższy czas wydawnictwo będzie pierwszym solowym materiałem artysty od 2002 roku (nie liczymy instrumentalnego „Glamour Life”).

– Nagrywam epkę, ponieważ mam kilka ofert, aby nagrać longplay. Chcę zobaczyć, jak młodzież zareaguje na moją muzykę, bo daaawno mnie nie było. Nawet, jak ostatnio nagrałem kilka fajnych refrenów u paru młodych super kozaków. Ta epka to takie zmierzenie temperatury. Nic więcej – mówi nam Red.

Płyta będzie nazywała się „O szóstej” i znajdzie się na niej sześć numerów. Do każdego z nich zostaną nakręcone klipy, które będą pojawiały się w odstępie dwóch tygodni. Pierwszy trafi do sieci na przełomie stycznia i lutego.

Data premiery, lista gości i wydawca nie są jeszcze znane.

Red, czyli Ernest Ivanda, jest chorwacko-polskim raperem i producentem urodzonym w Genewie. Rapuje po polsku, francusku. Znany jest z występów w składzie Obóz TA. Jest autorem klasycznego albumu „Al-Hub” z 2002 roku, ma na koncie dwie płyty ze Spinache’em Był prowadzącym „MTV Squad”.

Tagi


Polecane

Share This