Powstanie film o Dziewczynach z Dubaju – wyprodukuje go Doda


2019.12.22

opublikował:

Powstanie film o Dziewczynach z Dubaju – wyprodukuje go Doda

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypomnijmy, że “Dziewczyny z Dubaju” to książka Piotra Krysiaka opowiadająca historię dziewczyn, które w 2015 roku, w celach “zarobkowych” podróżowały do Dubaju. Chodziło oczywiście o zorganizowana prostytucję Polek i i ch arabskich klientów. Krysiak, opierając się na dokumentacji sądowej opisywał w jaki sposób osoby znane w showbiznesie były werbowane i jaka pracę wykonywały w Dubaju.

Jak się okazuje, wkrótce powstanie film na podstawie “Dziewczyn z Dubaju”. Producentami obrazu będą Emil Stępień i Doda. Autorem scenariusza jest Mitja Okorn, a za reżyserię odpowiadać będzie Marysia Sadowska.

– Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe! – napisała na swoim Instagramie Marysia Sadowska.

Doda z charakterystyczną dla siebie ironią powiedziała:

Dzięki Bogu, trochę już jestem w showbiznesie więc znam koleżanki, które będą mi mogły na ten temat dużo powiedzieć. Po prostu będę miała informację z pierwszej ręki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe ! @dodaqueen #Emil Stępień @highspot @mitjaokorn @dziewczynyzdubaju @ dobrefilmy. fot.Jacek Poremba @jacekporemba

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Polecane


Share This