Pożegnalny list Tupaca do Madonny trafił na aukcję


2018.04.25

opublikował:

Pożegnalny list Tupaca do Madonny trafił na aukcję

foto: A. Rożej

Po blisko roku zakończył się proces dotyczący pamiątek Madonny, które jej była asystentka Darlene Lutz wystawiła w ubiegłym roku na licytację. Wyrok nie jest korzystny dla artystki. Sędzia Gerald Lebotivs uznał, że Madonna straciła prawa do własnych przedmiotów, które trafiły na aukcję.

Madonna wiedziała, że pani Lutz jest w posiadaniu różnych należących do niej przedmiotów, ale nie zażądała ich zwrotu – argumentował sędzia, dodając, że artystka w ramach porozumienia z Darlene Lutz zrzekła się praw do wystawionych rzeczy.

Jednym z przedmiotów, które w lipcu ubiegłego roku trafiły na aukcje internetowe, jest odręczny list napisany przez Tupaca Shakura. Raper zerwał nim swoją znajomość z Madonną, wyjaśniając w treści, że związek z „białą kobietą” szkodzi jego wizerunkowi. – Jesteś w stanie to zrozumieć? Spotykanie się z czarnym facetem nie jest zagrożeniem dla twojej kariery – pisał Shakur. Wśród wystawionych przedmiotów znalazły się m.in. kasety z kolekcji artystki oraz list, w którym Madonna niezbyt pochlebnie wypowiada się na temat Sharon Stone i Whitney Houston.

Polecane

Share This