Poznaliśmy datę premiery nowej płyty VNM-a


2019.01.26

opublikował:

Poznaliśmy datę premiery nowej płyty VNM-a

foto: P. Tarasewicz

VNM skończył wczoraj 35 lat. Zamiast skupić się jedynie na przyjmowaniu życzeń i prezentów artysta przyszedł do fanów z dobrymi wieściami. 29 marca do sklepów trafi nowy album elbląskiego rapera. – W ramach prezentu życzyłbym sobie, żebyście byli tu w drugiej połowie lutego – napisał na Instagramie i Facebooku artysta, dając do zrozumienia, że w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się preorderu i singla.

Nowa płyta Venoma ma być jego opowieścią o walce z demonami. – Całą następną płytę poświęcę na wytłumaczenie tego, co się ze mną stało i wydaje mi się, że jej treść będzie rezonować z wieloma z Was. Miałem wydać ten album w tym roku, ale mimo, że pewnie uchodzę za rapera ekshibicjonistycznego emocjonalnie, to do niedawna nie byłem gotowy pisać o tak personalnych kwestiach i nawet jeśli kiedyś wcześniej zechciałbym się przed Wami otworzyć tak jak zrobię, to na tej płycie to nie byłoby to możliwe z uwagi na to, że wcześniej nie wiedziałem o sobie tyle ile wiem dziś pisał w październiku artysta.

Ostatnim albumem Venoma jest „HalfLajf” z grudnia 2016. Rok później artysta wydał nagraną wspólnie z B. Melo epkę „Trailblazer”. Najnowszym numerem rapera jest „Parę drobnych” z hostowanego przez niego mixtape’u “Fresh N Dope”.

Tagi


Polecane

Share This