Poznaliśmy daty premier płyt Ostrego, Hadesa i Otsochodzi


2018.11.07

opublikował:

Poznaliśmy daty premier płyt Ostrego, Hadesa i Otsochodzi

fot. Oskar Szramka

Asfalt Records przygotowało prawdziwą ofensywę na XX-lecie działalności. Do wytwórni Tytusa dołączyli w ostatnich miesiącach Hades, BonSoul oraz duet Jan Serce, którym Asfalt chce podbić scenę indie. W październiku ukazał się rocznicowy mixtape, w grudniu w Progresji odbędzie się urodzinowy koncert.

Wytwórnia Tytusa świętuje, a jej szef zdradza plany na 2019. Wiemy już, że w przyszłym roku ukaże się nowa płyta grupy Rasmentalism (singiel jeszcze w listopadzie). W tym przypadku za wcześnie jeszcze na informacje o dacie premiery, te pojawiają się za to w kontekście innych wydawnictw.

Przywykliśmy już, że w lutym ukazują się nowe krążki Ostrego. Jedyny wyłom w tej tradycji miał miejsce w 2017 roku. Kilka dni temu w sieci pojawił się premierowy kawałek „Chevy Impala”, teraz Tytus potwierdza, że następca „W drodze po szczęście” pojawi się w drugim miesiącu 2019. Kiedy? W grę wchodzą cztery daty – 1., 8., 15. i 22. Wydaje się, że ten pierwszy termin możemy wykluczyć już teraz, ponieważ właśnie 1 lutego do sprzedaży trafi płyta Otsochodzi. Krążek promują póki co dwa single – „Euforia” i „Nigdy już nie będzie jak kiedyś”.

Jeszcze wcześniej, bo już 25 stycznia nakładem Asfaltu ukaże się nowy album Hadesa, warszawskiego rapera związanego dotychczas z Prosto. Nie będzie to debiut Hadesa w barwach Asfaltu, ponieważ artysta nagrał dla tej wytwórni wcześniej krążek „HAOS” z Ostrym.

Polecane

Share This