Poznaliśmy gości Nicki Minaj


2018.08.10

opublikował:

Poznaliśmy gości Nicki Minaj

foto: mat. pras.

Nicki Minaj znów zaskakuje. Najpierw informowała, że premiera jej albumu „Queen” przesunie się z 10 na 17 sierpnia. Tymczasem wczoraj w swojej nowej audycji “Queen Radio” na antenie Beats 1. powiedziała, że krążek ukaże się… dziś. Płyta trafi do sieci o 18:00 polskiego czasu.

Na krążku gościnnie usłyszymy między innymi Eminema, Lil Wayne’a, Arianę Grande, Future, Swae Lee czy The Weeknd. Poniżej publikujemy pełną tracklistę. Ciekawostką jest figurujący pod numerem trzy utwór „Barbie Dreams”. Przed premierą płyty poznaliśmy utwór „Barbie Tingz”, ale okazuje się, że nie znajdzie się on na „Queen”. „Barbie Dreams” jest więc w pełni premierowym nagraniem. Dotychczas opublikowanymi singlami były „Chun-Li”, „Rich Sex” z Lil Wayne’em i „Bed” z Arianą Grande.

Tracklista „Queen”:

1. Ganja Burns
2. Majesty ft. Eminem & Labrinth
3. Barbie Dreams
4. Rich Sex ft. Lil Wayne
5. Hard White
6. Bed ft. Ariana Grande
7. Thought I Knew You ft. The Weeknd
8. Run & Hide
9. Chun Swae ft. Swae Lee
10. Chun-Li
11. LLC
12. Good Form
13. Nip Tuck
14. 2 Lit 2 Late Interlude
15. Come See About Me
16. Sir Ft. Future
17. Miami
18. Coco Chanel ft. Foxy Brown
19. Inspirations Outro

Nicki przyjedzie do Polski

Po premierze “Queen” Nicki ruszy w trasę, w której będzie jej towarzyszył Future. “NickiHndrxx Tour” startuje we wrześniu w Stanach, na początku 2019 trasa przeniesie się do Polski. 24 lutego Minaj i Future dotrą do Polski, by wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas “NickiHndrxx Tour” będzie ich wspierać trójka artystów. Pierwszym ujawnionym gościem jest budzący szereg kontrowersji Tekashi 6ix9ine. Nicki i 6ix9ine zaprezentowali niedawno wspólny utwór “FEFE”. Oprócz niego raperkę w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć m.in. w singlach wspomnianej już Ariany Grande, Elli Mai oraz Big Seana.

Polecane

Share This