Poznaliśmy ją przez śpiew, teraz wyreżyserowała swój najnowszy klip


2022.05.02

opublikował:

Poznaliśmy ją przez śpiew, teraz wyreżyserowała swój najnowszy klip

fot. mat. pras.

„almost 20“ to tytuł najnowszego teledysku słowackiej wokalistki i performerki Karin Ann. Tym razem Karin Ann nie tylko śpiewa, ale także odpowiada za stronę graficzną i scenariusz najnowszego wideo. Piosenka promuje nową epkę artystki zatytułowaną „side effect of being human”. Tym razem Karin Ann zdecydowała się na stworzenie tekstowego wideo, które w całości sama opracowała graficznie. Teledysk jest podróżą przez kartki pamiętnika młodej dziewczyny, która opisuje tam swoje nastoletnie emocje, ubierając je w odpowiednie słowa czy rysunki.

Myśląc o teledysku do tej piosenki, nic więcej nie przychodziło mi do głowy, jak pokazanie tego jako pamiętnik dziewczyny, która za chwilę przestanie być nastolatką. W maju pisze maturę i kończę 20 lat. Czuję podskórnie, że pewien etap się kończy. Od zawsze bardzo lubiłam malować i rysować, jednak kontuzja ręki sprawiła, że nie mogłam w pełni oddać się temu zajęciu. Naturalną koleją rzeczy w moim przypadku było, że wybrałam muzykę. Obrazek do „almost 20” pozwolił mi się spełnić na innym polu. Dzięki niemu poznaliście też kolejną część mnie. Bardzo się z tego cieszę – mówi Karin Ann.

Młoda Słowaczka niebawem wystąpi na kilku europejskich festiwalach m.in. Great Escape w Brighton oraz Super Bloom w Monachium. Prawdziwą bombą dla fanów Karin będą jednak trzy wspólne koncerty z Imagine Dragons – w Rydze i dwa w Pradze.

Polecane

Share This