Poznaliśmy kolejną gwiazdę Pol’and’Rock Festivalu


2021.01.19

opublikował:

Poznaliśmy kolejną gwiazdę Pol’and’Rock Festivalu

fot. Anna Migda / WOŚP

Organizatorzy letnich festiwali z nadzieją spoglądają w przyszłość, licząc na to, że uda im się przeprowadzić tegoroczne edycje swoich imprez. Dzięki temu mimo chwilowej (mamy nadzieję) koncertowej posuchy regularnie docierają do nas wieści o bookingach kolejnych artystów, którzy mają wystąpić na polskich scenach w 2021 roku. WOŚP informuje, że na Pol’and’Rock Festivalu zobaczymy w tym roku Fiddler’s Green.

Sprawdź także: Krzysztof Zalewski odczarowuje najsmutniejszy dzień w roku i zapewnia, że „Wszystko będzie dobrze”

W zeszłym roku mieliśmy wspólnie z niemiecką formacją Fiddler’s Green świętować trzydzieste urodziny kapeli podczas wspólnej zabawy na festiwalowym polu. Cieszymy się, że możemy potwierdzić występ zespołu na nadchodzącym festiwalu – jeszcze będziemy mieć okazję do tego, by zaśpiewać im tradycyjne „Sto lat”.

Z kapelą spotkamy się latem 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą! Dokładamy wszelkich starań, aby po rocznej przerwie nasze festiwalowe spotkanie było imprezą bezpieczną, wyjątkową i przepełnioną atmosferą przyjaźni, miłości, i tolerancji. 27. edycja Pol’and’Rock Festival zaplanowana jest na 29-31.07.2021 roku – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Obok Fiddler’s Green organizatorzy potwierdzili dotychczas koncerty Limp Bizkit i Dropkick Murphys. W najbliższych tygodniach spodziewamy się kolejnych ogłoszeń.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This