Poznaliśmy kolejnego gościa Tedego i Sir Micha


2019.04.24

opublikował:

Poznaliśmy kolejnego gościa Tedego i Sir Micha

foto: P. Tarasewicz

9 maja do sklepów trafi „Karmagedon”, nowy album Tedego i Sir Micha. Artyści stopniowo ujawniają szczegóły krążka, prezentując kolejne single i powoli sukcesywnie odsłaniając tracklistę. Wiemy już, że album doczeka się trzech wersji – podstawowej zawierającej 15 utworów, bogatszej o trzy utwory edycji XL oraz jeszcze jednej przygotowanej specjalnie dla serwisu TIDAL. Obok podstawowych 15 kawałków znajdzie się tam „Mamrotrap” oraz jeszcze jeden, niedostępny nigdzie indziej numer.

Na stronie z preorderem stopniowo pojawiają się tytuły utworów, które znajdziemy na „Karmagedonie”. Do ujawnionych dotychczas „One Star”, „Tylko tyle”, „Hoespicjum” i „Gangin'” właśnie dołączył kolejny „7iedem”, który będzie pierwszym z bonusów w edycji XL. Gościnnie wystąpił w nim DT The Artist, Kanadyjczyk reprezentujący NWJ, którego widzieliśmy w teledysku do „Boatever”. Obok wymienionych już tytułów w zestawie znajdą się oczywiście także singlowy kawałek „R. Kelly” z udziałem Setki, a także utwór „Cafe O’Belga”. Póki co nie wiemy jednak, pod którymi numerami w trackliście zostaną umieszczone te nagrania.

Setka i DT The Artist nie są jedynymi gośćmi na „Karmagedonie”. Do „One Star” Tede i Michu zaprosili Timona, ponadto wiemy także, że na płycie usłyszymy Księcia Kapotę.

Tede & Sir Mich – „Karmagedon” – tracklista:

1. ???
2. One Star ft. Timon
3. ???
4. ???
5. ???
6. ???
7. Tylko tyle
8. ???
9. ???
10. ???
11. ???
12. Hoespicjum
13. ???
14. Gangin’
15. ???

Bonusy:
16. 7iedem ft. DT The Artist
17. ???
18. ???

Polecane

Share This