Poznaliśmy pierwszych wykonawców MTV EMA 2020


2020.10.15

opublikował:

Poznaliśmy pierwszych wykonawców MTV EMA 2020

Sam Smith, Maluma, Doja Cat, Zara Larsson i Yungblud wystąpią podczas tegorocznej gali muzycznej MTV EMA 2020. Pozostali wykonawcy oraz prowadzący zostaną ogłoszeni niebawem.

Już w niedzielę, 8 listopada odbędzie się 27. gala rozdania nagród MTV EMA. W gronie artystów, którzy uświetnią to wydarzenie swoimi występami znalazł się wielokrotnie nagradzany Sam Smith. Brytyjski wokalista wystąpi na MTV EMA 2020, tuż po premierze swojej nowej płyty “Love Goes”, która ukaże się 30 października. Smith jest również nominowany do tegorocznych nagród w kategorii “Najlepsza współpraca”.

Kolejnym potwierdzonym artystą, który wystąpi na scenie MTV jest Maluma. Będzie to pierwszy występ latynoskiego wokalisty na scenie MTV EMA po wydaniu nowego albumu “Papi Juancho”. W tym roku Maluma ma również szansę na trzy statuetki w tym dla „Najlepszego artysty muzyki latynoskiej”.

Podczas gali wystąpi także amerykańska piosenkarka i raperka, Doja Cat, która walczy o dwie nagrody: „Najlepszy artysta w serii MTV Push” i „Najlepszy debiut”. Będzie to debiutancki występ artystki na scenie MTV EMA. Co więcej, widzowie zobaczą również międzynarodową gwiazdę, autorkę tekstów, Zarę Larrson oraz brytyjskiego piosenkarza, Yungblud.

Tegoroczna ceremonia rozdania nagród MTV EMA 2020 będzie nadawana z wielu miejsc na całym świecie. Fani mogą głosować na swoich ulubionych artystów na stronie mtvema. Głosowanie potrwa do 2 listopada do godz. 23:59.

Polecane

Share This