Poznaliśmy support Foo Fighters


2015.05.21

opublikował:

Poznaliśmy support Foo Fighters

9 listopada w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi grupa Foo Fighters. Amerykanie przyjadą do nas w ramach trasy promującej ubiegłoroczny album „Sonic Highways” (recenzja ). W roli supportu wystąpią Trombone Shorty & Orleans Avenue.

Pochodzący z Nowego Orleanu Trombone Shorty, a właściwie Troy Michael Andrews, to frontman Trombone Shorty & Orleans Avenue, zespołu który w swoich kompozycjach łączy funk, hip-hop oraz rock. Trumbone Shorty i jego muzycy koncertowali w USA i Kanadzie, Europie, Australii, Japonii, Rosji oraz Brazylii. W 2005 roku Andrews był członkiem sekcji dętej grupy Lenny`ego Kravitza podczas światowej trasy koncertowej.

Jego trzecia płyta „Say That To Say This” została wydana we wrześniu 2013 roku. Poprzednie albumy to „Backatown”- album z 2010 roku nominowany do nagrody Grammy oraz „True” z 2011, który utrzymywał się na szczycie Billboard Contemporary Chart Jazz Magazine przez 12 tygodni.

Styczeń 2014 roku przyniósł Trombone Shorty & Orleans Avenue występ na 56. gali rozdania nagród Grammy, gdzie dzielili scenę z największymi gwiazdami muzyki.

Dzięki wirtuozerii, poświęceniu i zdolności do poruszania ludzi swoją muzyką, Trombone Shorty nie przestaje odnosić sukcesów. Realizacja swojej pasji z pokorą i bezpretensjonalnością sprawia, że artysta wraz ze swoim zespołem urzeka coraz większą liczbę słuchaczy.

Polecane

Share This