Poznaliśmy support Imany


2016.10.11

opublikował:

Poznaliśmy support Imany

Po sukcesie czerwcowego koncertu Imany, wokalistka wraca do Polski. Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W tym roku wokalistka wydała również EP-kę „There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule. 26 sierpnia ukazał się najnowszy album artystki, „The wrong kind of war”, doskonale przyjęty przez fanów.

W roli supportu wystąpi wokalistka, pianistka i songwriterka Kasia Lins. Po zagranicznych sukcesach z repertuarem oscylującym wokół jazzu i soulu (m.in. w Japonii, Hong Kongu, Singapurze oraz w Niemczech) artystka debiutuje na polskim rynku. Obecnie Kasia wraz z zespołem jest w trakcie nagrań nowego, 100% autorskiego materiału, który po raz pierwszy zaprezentowano podczas entuzjastycznie przyjętego występu w ramach Spring Break Festival.

Artystki wystąpią 13 października w Starym Maneżu (Gdańsk), 14 października w Hali nr 2 MTP (Poznań) i 15 października w Progresji (Warszawa). W sprzedaży pozostały już tylko ostatnie wejściówki na koncert w Poznaniu.

 

Polecane

Share This