„Jestem, byłem i będę” – pierwszy singiel Smolastego


2016.07.29

opublikował:

„Jestem, byłem i będę” – pierwszy singiel Smolastego

Producent albumu Kaza Bałagane zapowiada własny projekt.

„Jestem, byłem i będę” to – jak mówi Smolasty – „utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny. Z drugiej strony jest to walka z ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć. Utwór ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy”. Klip do singla wyprodukowanego przez Smolastego i Olka można już zobaczyć w sieci.

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Inka, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60. i 70., słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Poza muzyką Smolasty jest wielkim fanem komiksów i kreskówek, co widać m.in. pośród jego licznych tatuaży.

Do tej pory znany był z kolaboracji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu „Lot022” Kaza Bałagane. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape „Mr Hennessy”.

 

 

 

Polecane

Share This