Poznaliśmy supporty DJ-a Premiera


2018.06.20

opublikował:

Poznaliśmy supporty DJ-a Premiera

foto: mat. pras.

Jeden z najważniejszych producentów hip-hopowych na świecie, współtwórca kultowego projektu Gang Starr, legendarny DJ Premier powraca do Polski. Artysta wystąpi 7 lipca w ogrodzie stołecznego klubu Iskra Pole Mokotowskie oraz 8 lipca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu.

DJ Premier to żywa historia amerykańskiego rapu. Odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak Nas, The Notorious B.I.G., JAY Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def. Współtworzył albumy, które odmieniły oblicze hip-hopu, dzięki czemu jest jedną z najbardziej zasłużonych postaci w historii tej muzyki. Jego podkłady przeszły do klasyki gatunku i praktycznie nie ma bitwy freestyle’owej, która obeszłaby się bez produkcji Preemo. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć jego niesamowite show na żywo. Podczas występu będziemy mogli wybrać się w podróż przez całą karierę artysty, który zaserwuje nam najlepsze wyprodukowane przez siebie numery.

Koncerty DJ-a Premiera w Warszawie i Wrocławiu mają status oficjalnego before party tegorocznego Hip Hop Kempu, którego 17 edycja odbędzie się 23-25 sierpnia w czeskim Hradec Kralove. We Wrocławiu występ gwiazdy otworzą Mielzky i DJ Chwiał oraz DJ HWR i Dedis., w Warszawie będą to DJ Kebs i Hades. Bilety w cenach 75/87/92/100 pln są już w sprzedaży. Organizatorem obu występów amerykańskiej ikony jest Agencja Artystyczna Perspektywy.

 

Polecane

Share This