Poznaliśmy tajemniczego artystę SBM Label


2021.03.15

opublikował:

Poznaliśmy tajemniczego artystę SBM Label

– Właśnie podpisaliśmy kontrakt z nowym artystą, uczestnikiem akcji SBM Starter! Limitowany preorder jego albumu możecie zamówić już teraz z jednym z dodatków w postaci kubka, t-shirtu lub bluzy – taką informację można było znaleźć w sklepie SBM Labelu tydzień temu.

Dziś dowiadujemy się, że tajemniczym artystą, z którym SBM podpisała kontrakt jest Janusz Walczuk.

Janusz Walczak to artysta z bogatą historią, choć legalny debiut wciąż jest przed nim. Pierwsze zwrotki nagrywał jako 13-latek, a już 3 lata później jego pierwsze projekty pod pseudonimem Yahoo pojawiły się gościnnie na kanale SBM Label na YouTube. Wraz z rozwojem studia nagrań NOBOCOTO stał się jego menedżerem, a w międzyczasie kształcił się pod okiem DJ-a Johnego jako realizator i inżynier dźwięku. Zrealizował takie projekty, jak multiplatynowy debiut Maty “100 dni do matury”, płytę Żabsona “Internaziomal” oraz oba albumy Jana-rapowanie i Nocnego – “Plansze” i “Uśmiech”. Praca w studiu i nieustanne szlifowanie rapowych umiejętności przełożyły się na coraz lepsze brzmienie jego autorskich nagrań, co w 2018 roku zaowocowało zaproszeniem do akcji SBM Starter. Zdecydowanie przełomowy okazał się dla niego rok 2020, w którym ze świetnej strony pokazał się w akcji #hot16challenge2, a także wziął udział w projekcie “Hotel Maffija” jako artysta, a także realizator i producent wokali. Umiejętności Janusza Walczuka nie umknęły uwadze portalu Popkiller, co poskutkowało udziałem w 8. edycji akcji Młode Wilki w roku 2021.

“Ten album przedstawia mnie takiego, jakim jestem w tym momencie. Traktuję swoje życie jak film, a muzyka, którą tworzę, jest jego soundtrackiem – mówi o swoim albumie Walczak.

Polecane

Share This