Premiera debiutanckiej płyty Hayley Kiyoko


2018.04.03

opublikował:

Premiera debiutanckiej płyty Hayley Kiyoko

Hayley Kiyoko właśnie wydała swoją debiutancką płytę „Expectations”. Na albumie znajdują się m. in. utwory „Curious”, „What I Need” z gościnnym udziałem Kehlani oraz „Feelings”.

– „Takiego poziomu dojrzałości do tej pory nie osiągnęłam. W tekstach zdecydowanie daje się zauważyć moją pewność siebie. Dojrzałe są melodie, produkcja. Albo się to komuś podoba, albo nie. Nie chodzi o to, że wcześniej brakowało mi pewności siebie, lecz o to, iż teraz ona wprost wylewa się z moich utworów” – mówi o „Expectations” Hayley Kiyoko. „Curious” „mówi o tym, że trzeba mieć szacunek do samego siebie. O tym, że trzeba wiedzieć, kiedy należy się wycofać, gdy ktoś, na kim ci zależy, nie postępuje właściwie” – wyjaśnia Kiyoko.

Hayley Kiyoko ma 26 lat. Oprócz śpiewania i pisania popowych piosenek gra w filmach i reklamach. Ma na koncie role w filmach „Czarodzieje z Waverly Place”, „Scooby-Doo: Strachy i patałachy”, czy „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora”. Hayley wyreżyserowała też kilka teledysków do swoich piosenek.

Polecane

Share This