Promomix od DJ 600 V (audio)


2014.01.14

opublikował:

Promomix od DJ 600 V (audio)

DJ 600 V powraca i prezentuje pierwszy promomix zawierający 20 utworów, które zostaną wydane w 2014 roku nakładem wytwórni V6. To oczywiście dopiero namiastka wszystkich utworów i tylko część artystów, którzy wydadzą swoje albumy w 2014 roku nakładem wytwórni V6.

Część artystów z wytwórni V6 będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo już 23 stycznia w klubie 55 w Warszawie, w którym odbędzie się koncert promocyjny wytwórni V6 pod nazwą “Smak V6”. Wśród gości zaproszonych przez 600V znaleźli się: Jack The Ripper / Brainsick (NYC/USA), Pono, THS Klika, Wysoki Lot, Wirus, Volfram, Jano (OMP), Jarru, Kazan. Before i after zagra 600V, który poprowadzi też całe wydarzenie. W dniu koncertu, o godzinie 19 w nowej siedzibie Galerii Koloru przy ul. Hożej 9A, odbędzie się spotkanie z DJ 600V i artystami wytwórni V6. W czasie trwania koncertu, funkcjonować będzie stoisko V6 Label & Wear, na którym będzie można kupić odzież związaną z wytwórnią V6. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.

 

{reklama-hh}

Nie lada gratką dla fanów hip-hopu jest występ nowojorczyka Jacka The Rippera (Brainsick/Brainsick Mob/Brainsickenterprize). Jack The Ripper zadebiutował w złotej erze amerykańskiego hip-hopu na debiutanckiej płycie Group Home pod tytułem “Living Proof”. Teraz powraca z nowym materiałem w klasycznym nowojorskim stylu. Album DJ 600 V & Jack The Ripper ma się ukazać w pierwszym kwartale tego roku nakładem wytwórni V6.

Polecane

Share This