Przedpremierowy odsłuch nowego wydawnictwa Varius Manx i Kasi Stankiewicz

Sklepowa premiera w najbliższy piątek.


2016.10.18

opublikował:

Przedpremierowy odsłuch nowego wydawnictwa Varius Manx i Kasi Stankiewicz

2016 to dla grupy Varius Manx przede wszystkim seria koncertów uświetniających obchody XXV-lecia działalności. Zespół przygotował dla fanów nie lada niespodziankę i ruszył w trasę z Katarzyną Stankiewicz, wokalistką, która w drugiej połowie lat 90. nagrała z Varius Manx płyty Ego” i „End” i wylansowała takie przeboje jak „Orła cień”, „Kiedy mnie malujesz” czy „Ruchome piaski”.

Pamiątką po tegorocznych koncertach będzie koncertowy album „25 Live”, na który trafiły piosenki zarejestrowane 21 lipca podczas koncertu w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Wydawnictwo trafi do sklepów w najbliższy piątek i będzie dostępne w dwóch wersjach – pojedynczej zawierającej 14 piosenek oraz dwupłytowej edycji deluxe, na której znajdziemy o siedem nagrań więcej. W TIDALU już teraz możemy posłuchać bogatszego wydania.

Podczas uwiecznionego koncertu grupie towarzyszyli goście – Włodek Pawlik (fortepian), Michał Kobojek (saksofon), Paweł Furmaniak (instrumenty klawiszowe), Robert Majewski (trąbka) i Jose Torres (instrumenty perkusyjne).

{facebook}

 

Polecane