Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Remo

Wśród gości m.in. B.R.O i Sylwia Przybysz.


2017.09.27

opublikował:

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Remo

remo

W najbliższy piątek do sklepów trafi „Przed siebie”, szósty album DJ-a Remo. Już teraz wydawnictwa można posłuchać w TIDALU. Krążek jest swego rodzaju kontynuacja opowieści i przekazu z poprzedniej płyty Remika „Możesz wszystko zacząć jeszcze raz”. Artysta zaprosił do współpracy m.in. B.R.O, Sylwię Przybysz, Bartka Kaszubę i Artura Sikorskiego. Pełne grono gości wraz z tracklistą publikujemy poniżej.

– Postanowiłem opisać wszystko to czego nie udało mi się zrobić na poprzedniej płycie, inaczej mówiąc chciałem dokończyć rozpoczęte dzieło. Dlatego powstało dziewięć utworów po polsku, które mają zmotywować słuchacza, dodać wiary i energii w zmaganiu się z problemami. Wszystko to opisałem w miarę przystępnym językiem, tak żeby płytę mógł posłuchać każdy i każdy ją zrozumieć. Jednak starałem się, żeby teksty nie były aż tak bardzo infantylne. Wydaje mi się, że udało się poszukać złotego środka pomiędzy muzyką alternatywną a popem. A czy to si udało ocenią słuchacze – mówi o płycie Remik.

Podstawą „Przed siebie” są popowe piosenki, Remik dołożył jednak także cztery produkcje klubowe, które ucieszą jego starych fanów pamiętających takie przeboje jak „You Can Dance”, „My Music Song” czy „Shine On”.

Trackklista:
1. Przepraszam Cię ft. Artur Sikorski
2. Przed Siebie ft. B.R.O & Mayk
3. Ja Mam To ft. Cygan
4. W Swoją Stronę ft. Mayk
5. Masz W Sobie Coś ft. Mayk
6. Chciałbym ft. Bartek Kaszuba
7. Nawet ft. Dominika Sozańska
8. Rewolucja ft. Cygan
9. Lecisz Jak Wiatr ft. Merghani
10. Z tobą Być ft. Sylwia Przybysz

Bonusy:
11. Zaryzykuj ft. Mr. X
12. Nie patrz w dół ft. Azzja

#LovaDance:

13. Sweet Nothing -(ft. Alina Renae
14. In My Mood ft. Jilianne Lavin
15. Hemispheres ft. Reanne Nash
16. Get Mine ft. Mickey Shiloh

 

Polecane