Psychotrop atakuje Najmana, ale jego kumpel GSP ma z tym luz i chce dla niego walczyć


2021.09.12

opublikował:

Psychotrop atakuje Najmana, ale jego kumpel GSP ma z tym luz i chce dla niego walczyć

fot. mat. pras.

Pod koneic sierpnia Psychotrop poinformował, że zrywa współpracę z MMA-VIP, ponieważ nie dostał na czas wynagrodzenia za walkę. Raper mówił, że w podobnej sytuacji znaleźli się także inni zawodnicy związani z federacją, ale Marcin Najman szybko uciął to, publikując nagranie, w którym zawodnicy walczący w barwach MMA-VIP potwierdzali, że organizacja zachowała się wobec nich fair.

W obliczu potyczki, którą z Najmanem i jego federacją prowadzi Psychotrop, wczorajsze wieści o tym, że GSP wystąpi na MMA-VIP 3 można uznać za zaskoczenie. Były członek Mobbyn zmierzy się z Kazikiem Klimat Kartel. Psychotrop odnosi się do sytuacji, podtrzymując swoje oskarżenia wobec Najmana, ale jednocześnie zapewniając, że wspiera kolegę w jego wyborze.

Generalnie moja wojna z Najmanem i tą śmieszną federacją to moja sprawa. Chłopaki znają moje zdanie na ten temat, zresztą to ja im te walki ogarnąłem dużo wcześniej przed całą aferą z Najmanem. Skoro chcą tam występować, to znaczy, że mają w tym jakoś cel. Czy to chęć wypromowania się, czy zarobku – nieistotne To sztywna ekipa i ja im kibicuję i będę wspierał, mimo że nie ze wszystkim się muszę zgadzać.

Wydaje mi się, że od tego jest właśnie ekipa i przyjaciele, że zawsze stoją za tobą, niezależnie od sytuacji. Nie wypisujcie mi, że ktoś się sprzedał albo mamy kosę, bo nie mamy. Ja Najmana pie***lę niezmiennie, a moim chłopakom niezmiennie kibicuję. Akurat czy Remi, czy GSP to jedyne osoby tam, które warte są promocji i żeby mogli się zaprezentować, bo reszta to sami widzieliście co to za elementy. Tyle w tym temacie – napisał w stories na Instagramie, oznaczając GSP i Remiego Psychotrop.

Gala MMA-VIP 3 odbędzie się pod koniec października. Nie zobaczymy na niej Żuroma, który przygotowuje się do pojedynku, który ma stoczyć dopiero na „czwórce”. Tutaj też jest ciekawie, bo twórcy przedstawiono wczoraj dwóch przeciwników – Miśka z Nadarzyna i Tomka Chica. Z oboma miał face to face i dowiedział się, że jeden z tych pojedynków dojdzie do skutku, ale nie wiadomo jeszcze, który.

Polecane

Share This