Quebonafide stanie przed sądem?


2020.12.29

opublikował:

Quebonafide stanie przed sądem?

fot. mat. pras.

W opublikowanym dziś kawałku „Matcha Latte” Quebonafide nie tylko daje do zrozumienia, co myśli o byłym reprezentancie swojej wytwórni Kartkym, ale dzieli się także wieściami dotyczącymi pozwu sądowego, który artysta otrzymał od prawników Mariusza Jopa. Były piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej zdecydował się podjąć kroki prawne po publikacji kawałka „Szubienicapestycydybroń” z albumu „Romantic Psycho”. „Czemu nastrój samobójczy mam jak Mariusz Jop”? – zastanawiał się w piosence raper.

„Na poczcie pozew od Jopa, ale tata Maty to mój adwokat, także się nie przejmuję wcale” – deklaruje w „Matcha Latte Quebo.

Jop odniósł się do tekstu piosenki Quebonafide już w maju, ale widocznie postanowił nie ograniczać swojej reakcji jedynie do komentarza.

To nie jest w porządku, że Quebo użył mojej historii w takim kontekście. Moja działalność publiczna ogranicza się tylko do sportu i nie podoba mi się to, że ktoś, kto mnie nie zna, bez żadnych podstaw przypisuje mi trudności, których nigdy nie miałem. W tym kawałku łączy się moje nazwisko bezpośrednio z samobójstwem. Chyba każdy człowiek doświadczył momentów, które go przygniatają i odbierają wiarę w siebie… To wielka lekcja pokory wobec tego co i dlaczego nas spotyka w życiu, ale mimo różnych trudnych sytuacji nigdy nie byłem w takim nastroju. Chcę też podkreślić, że trzeba pamiętać o ludziach, którzy z różnych względów są w trudnej sytuacji emocjonalnej. Nie powinno się bagatelizować ich przeżyć, stawiając znak równości pomiędzy bramką samobójczą a samobójstwem – mówił w rozmowie z TVP Sport piłkarz.

Polecane


Share This