Quebonafide został piłkarzem. Zagra w Pucharze Polski


2018.08.16

opublikował:

Quebonafide został piłkarzem. Zagra w Pucharze Polski

foto: P. Tarasewicz

Nie od dziś wiadomo, że Quebonafide jest wielkim fanem piłki nożnej. Taka tematyka niejednokrotnie pojawiała się w tekstach jego utworów, miał też okazję nawet komentować mecz. Teraz nadszedł czas na nowe wyzwania. Raper został piłkarzem i w barwach KTS Weszło zagra w rozgrywkach Pucharu Polski.

Kibice skandowali: Stanowski, gdzie są transfery? Odpowiadam tym zdjęciem. Quebonafide zgłoszony do rozgrywek w KTS Weszło na sezon 2018/19. Debiut w meczu oficjalnym w nastepną środę o 17. na Marymoncie (PP) – napisał Krzysztof Stanowski, dziennikarz Weszło.

Quebonafide zagra w drużynie KTS Weszło, a jego oficjalny debiut odbędzie się w środę 22 sierpnia o 17.00 na stadionie Marymontu w Warszawie. Rywalem drużyny Quebo będzie KS Konstancin.

“Planowałem zrobić numer z Lil Peepem”

A jednak! Udało się z autoryzacją wywiadu z Quebonafide. Dzisiejszym gościem Winiego jest Quebonafide. Z rozmowy dowiecie się m.in. co się działo z Que po zażyciu pewnej substancji, o przygodach związanych z kupnem samochodu, nietypowych zachowaniach fanów, roszczeniowych postawach, propozycji zagrania w filmie, o “Somie 0,5 mg”, współpracy z zagranicznymi raperami i o tym, jakim człowiekiem jest Taco Hemingway. A to nie wszystko!

Ostatnio zrobiłem sobie playlistę, którą nazwałem “Sława, miłość i samotność” i słucham sobie numerów w takiej tematyce – powiedział Quebonafide.

Rozmowę można obejrzeć tutaj.

5 najlepszych wersów polskich raperów o piłce nożnej

W utworze „Eden Hazard” pierwsze skrzypce gra zaproszony gość, czyli Muflon, który swoją swoją doskonałą grą słowną, jedną z najlepszych w dziejach polskiego rapu, dosłownie pozamiatał. Jak przy nim wypadł gospodarz, czyli Quebonafide? Bardzo dobrze.

Całe zestawienie możecie sprawdzić tutaj.

Polecane

Share This