Raca nie żyje


2019.07.20

opublikował:

Raca nie żyje

fot. Facebook.com

W wieku 33 lat zmarł Rafał Szulc, Raca, raper mający na koncie współpracę m.in. z DonDe. PMM i Tym Typem Mesem. Informację o śmierci artysty przekazał Bambo the Smuggler.

Raca zmarł w środę. Dziś o 14:00 następi wyprowadzenie trumny z ciałem z Kaplicy Pogrzebowej N.M.P. Królowej Polski w Olecku. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na tamtejszym Cmentarzu Komunalnym II.

Oficjalna przyczyna śmierci Racy jest nieznana, ale z wpisu Bambo the Smugglera można wywnioskować, że artysta odebrał sobie życie.

Zdjęcia na Instagramie wyglądają ładnie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, wszyscy są piękni, młodzi, bogaci. Prawda jest zupełnie inna – samotni, szukający wrażeń w twardych narkotykach i przygodnym seksie przedstawiciele naszego arcypięknego kraju tworzą etos człowieka Zorro – to znaczy człowieka, który pod maską ukrywa swoje najgorsze demony. Mam myśli samobójcze, większość artystów ma. Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Nie bójcie się otwarcie powiedzieć o tym, co was trapi i co wam leży na sercu. Zróbcie to za nim będzie zbyt późno… – napisał, oznaczając w poście właśnie Racę.

Polecane

Share This