Rahim i MaxFlo z konkursem dla MC`s (wideo)


2013.10.07

opublikował:

Rahim i MaxFlo z konkursem dla MC`s (wideo)

Tego jeszcze nie było. MaxFloRec ogłasza kolejny konkurs. Tym razem tworzycie własny numer pod gotowy bit. Autor najlepszego kawałka nagra go w profesjonalnym studiu we współpracy z wyjątkowymi artystami. Podczas sesji powstanie one shot, który znajdzie się na MaxFloRecTV.

By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść do działu „downolad” na www.maxflo.pl , pobrać gotowy podkład utworu i… stworzyć hit. Czyż to nie proste? Najlepszego hitmakera wybierze jury na czele z Rahimem. Zwycięzca otrzyma możliwość nagrania numeru w MaxFloStudio. Współpraca z uznanymi producentami muzycznymi zostanie uwieczniona w one shocie i trafi na oficjalny kanał wydawcy w serwisie YouTube. Promocja ze strony MaxFloRec gwarantowana. Zgłoszenia w formie maila z mp3 (320 kB/s) przyjmowane są do 20 października włącznie pod adresem konkurs@maxflo.pl.

{reklama-hh}

Adam L. i Zetena to reprezentanci lubelskiej sceny hip-hop. Drugi z DJ-ów fanom MaxFlo znany może być z utworów Pokahontaz, Lilu, Skorupa, a także Bob One`a („Insomnia”) i Bu (produkcja „Siły przebicia” i współprodukcja „Właśnie tak” z albumu BYK). Zetena udzielał się ponadto w utworach artystów, takich jak: Pih, Pyskaty, Miodu (Jamal), Sokół, Virus Syndicate, Reno, Ras czy Brudne Serca. Od dziś każdy adept hip-hopu ma szansę dołączyć do tego zacnego grona.

Więcej informacji wraz z regulaminem znajduje się w specjalnej aplikacji na Facebooku. https://www.facebook.com/maxflorec/app_190497420973644].

Polecane

Share This