Rak’n’Roll Records charytatywna wytwórnia muzyczna


2012.10.19

opublikował:

Rak’n’Roll Records charytatywna wytwórnia muzyczna

Ruszyła pierwsza charytatywna wytwórnia muzyczna Rak’n’Roll Records, a całkowity dochód z niej zostanie przeznaczony na działalność Fundacji Rak’n’Roll. Już dziś w wytwórni można znaleźć 40 utworów przekazanych przez polskich artystów m.in. Łonę i Webbera, Natalię Przybysz, Kayah, Ballady i Romanse, Indios Bravos czy Strachy na Lachy.

Od października b.r. na multimedialnej platformie internetowej wytwórni www.raknrollrecords.pl można odsłuchać utwory w wersji mono (na jeden głośnik), a wersja stereo (w formacie MP3) można pobrać po dokonaniu wpłaty w wysokości 2zł. 100 procent. środków uzyskanych ze sprzedaży utworów wytwórni Rak’n’Roll Records zostanie przekazane na rzecz Fundacji Rak’n’Roll.

Utwory zgromadzone w Rak’n’Roll Records zostały przekazane charytatywnie na rzecz fundacji przez czołówkę polskiej sceny rock’n’rollowej i szeroko rozumianej alternatywy, część z nich będzie również emitowanych w ogólnopolskich radiostacjach w wersji mono (na jeden głośnik).

Wśród twórców, którzy przekazali swoje utwory na rzecz Fudnacji Rak’n’Roll znajdują się: Ballady i Romanse, Dragon’s Eye, Obibox, D4D, Leash Eye, Przepraszam, Pogodno, L.O.V, Mikromusic, Sven Mohamed Poikolainen, Indios Bravos, Niewidzialna Nerka, Strachy na Lachy, Night Mistress, Kayah, Ash Ash, Revolucje, Vavamuffin, Paprika Korps, Żywiołak, Klezmafour, Pablopavo, Ludziki, Strachy Na Lachy, Kapela za Wsi Warszawa, Daniel Bloom, Ścianka, Joanna and The Forest, Chassis, Ola Bieńkowska, Jamming Cherry, Sumptuastic, Natalia Przybysz.

Wytwórnia Rak’n’Roll Records jest projektem długoterminowym, dlatego też fundacja sukcesywnie będzie zapraszać kolejnych twórców do przekazywania swoich utworów do swojego muzycznego projektu. Celem projektu jest wsparcie działań Fundacji Rak’n’Roll i po raz kolejny przełamywanie schematów w mówieniu o raku. Wytwórnia jest zarazem pierwszym muzycznym projektem fundacji, której inspiracją od zawsze była kultura rock’n’rollowa.

Wiecej na www.raknrollrecords.pl

Polecane

Share This