Raper, który podciął sobie żyły na wizji, zaatakował mężczyznę nożem


2019.08.10

opublikował:

Raper, który podciął sobie żyły na wizji, zaatakował mężczyznę nożem

Foto: www.instagram.com/psychotrop666

O Psychotropie wcześniej posługującym się ksywką HST Djobeł pewnie nie usłyszelibyśmy gdyby nie fakt, że ten podciął sobie żyły podczas jednej z transmisji live dla swoich fanów. Na szczęście jeden z nich, znał adres swojego idola i gdy Psychotrop zaczął odpływać, pod jego domem zjawiła się karetka pogotowia i ratownikom udało się uratować rapera. I gdy ledwo ta sprawa przycichła, dziś dowiadujemy się, że Psychotrop zaatakował w Olsztynie mężczyznę nożem. Ponoć chciał go ranić w głowę. A to wszystko z powodu hejtu. Podobno raniony osobnik nieprzychylnie wypowiedział się na temat Psychotropa w sieci. Rapera obezwładnili koledzy ofiary, a że było ich kilku Psychotrop został mówiąc wprost powalony na ziemię i najzwyczajniej przekopany.

Co ciekawe 25-letni raper, który jak się okazało był pod wpływem alkoholu, zaatakował i znieważył policjantów, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Po tym czynie został zatrzymanych przez na 48 godzin.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jestem zwycięzcą #friends #psychotrop #pale #goth #alternativegirl #alternativboy #metal #fun #goodmorning #goodday #party

Post udostępniony przez PSYCHOTROP (@psychotrop666)

Polecane

Share This