Raperzy tak bardzo nie lubią Grande Connection, że zdecydowali się go pozwać


2022.08.27

opublikował:

Raperzy tak bardzo nie lubią Grande Connection, że zdecydowali się go pozwać

fot. kadr z wideo

Niejeden raper ma Grande na swojej krótkiej liście. Youtuber chętnie wytyka reprezentantom rodzimej sceny hipokryzję, brak talentu i umiejętności, więc trudno się dziwić, że ci nie reagują na niego najlepiej. Niektórzy artyści do tego stopnia nie lubią autora kanału Grande Connection, że kilka miesięcy temu zgłosili prokuraturze, że twórca ich zniesławia. Postępowanie umorzono, ale raperzy nie ustępują. Grande otrzymał pismo z prywatnym aktem oskarżenia.

Tak raperzy beefują się w dzisiejszych czasach. Prokurator umorzył śledztwo, nazywając jedynie moje zachowanie „nagannym”. W związku z tym podmiot występujący w imieniu gangsta raperów złożył prywatny akt oskarżenia. Chyba zdają sobie sprawę, że w razie W nie zepchną odpowiedzialności jak w przypadku dotacji? – komentuje Grande.

W samym akcie udostępnionym przez twórcę możemy przeczytać: – Oskarżony szydzi, obraża i wyraża pogardę oraz lekceważący stosunek do Oskarżycieli i ich zawodowej profesji, wielokrotnie używając wobec nich sformułowania „pseudo-raper”, co jest określeniem w tym kontekście o zabarwieniu wybitnie pejoratywnym.

Kto konkretnie oskarża Grande? Tego twórca nie zdradza.

Polecane

Share This