Ras do Andrzeja Dudy: „To jest zachowanie frajerskie”


2020.07.13

opublikował:

Ras do Andrzeja Dudy: „To jest zachowanie frajerskie”

fot. P. Tarasewicz

Choć nadal czekamy na oficjalne wyniki wyborów, wszystko wskazuje na to, że Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie, zapewniając sobie tym samym drugą kadencję. Wczorajsze przemówienie było pełne miłości i szacunku dla obywateli, co niestety kłóciło się z tym, o czym polityk mówił w kampanii.

Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony jakimś moim działaniem, słowem przez te pięć lat, nie tylko w kampanii, proszę, żeby przyjął moje przeprosiny. Chcę zapewnić, że darzę go szacunkiem, tak jak darzę szacunkiem wszystkich moich rodaków, niezależnie od poglądów. Pod biało-czerwonym sztandarem jest i musi być miejsce dla każdego – mówił wczoraj chwilę po 21. Andrzej Duda. To dalekie słowa od tych, które padały w kampanii wyborczej, kiedy prezydent nazywał społeczność LGBT „ideologią, a nie ludźmi”.

Sprawdź też: Ment XXL o Andrzeju Dudzie: „Homofob”

Na mównicy w Pułtusku pojawiła się wczoraj także córka Andrzeja Dudy Kinga, której słowa były jeszcze wyraźniejszym zaprzeczeniem ataków ojca z kampanii.

Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek – komentowała córka prezydenta.

Ras nie ukrywa, że widzi w tych wypowiedziach ogromny dysonans i nie szczędzi mocnych słów pod adresem Andrzeja Dudy, nazywając jego postawę „frajerską”.

Panie prezydencie, gratulacje, ale pańskie wystąpienie po słowach w kampanii to jest absolutny szczyt hipokryzji. Nie można sobie najpierw piętnować ludzi w obrzydliwy sposób, a potem powiedzieć „XD żartowałem” i jeszcze wysłać córkę, żeby potwierdziła „tak, tak, XD żartował, kochajmy się”. Jest to zachowanie frajerskie – skomentował na Instagramie raper.

Polecane

Share This