Ras Luta nagrał z Krzysztofem Krawczykiem (audio)


2013.10.16

opublikował:

Ras Luta nagrał z Krzysztofem Krawczykiem (audio)

W minionym tygodniu Ras Luta w kooperacji z ekipą serce wypuścił limitowany singiel „Jak daleko” – dotrze on do ludzi, którzy wsparli produkcję teledysku „Jak daleko” oraz do zaprzyjaźnionych stacji radiowych. Na singlu usłyszymy wersje utworów nieco inne niż te znane z płyty. Do tytułowego numeru swoją zwrotkę dograł weteran sceny, żywa legenda muzyki rozrywkowej w Polsce, Krzysztof Krawczyk. Jest to pierwsza odsłona współpracy obu panów – drugi wspólny numer pojawi się na nadchodzącej płycie Krzysztofa Krawczyka.

Drugim gościem jest pochodzący z Trynidadu, mieszkający w Nowym Jorku, Khari Kill, od lat współpracujący z jednym z najważniejszych wydawnictw reggae w USA – ekipą Massive B. Współpraca przez ocean okazała się zaskakująco miła, a zwrotka i interpretacja refrenu przez Khariego Killa idealnie wpasowały się w koncepcję numeru „Bądź sobą”.

Oprócz tych ekskluzywnych wersji piosenek, na singlu znalazły się wersje instrumentalne oraz remix „Pal z dobrego źródła” stworzony przez Grzelę, basistę zespołu Riddim HQ.

Polecane

Share This