Ray Wilson otwiera Strefę Kibica w Warszawie


2012.06.07

opublikował:

Ray Wilson otwiera Strefę Kibica w Warszawie

Dziś, 7 czerwca, o godzinie 20.00 na Placu Defilad w Warszawie Ray Wilson wystąpi w godzinnym koncercie z okazji otwarcia warszawskiej strefy kibica – Fun Zone.

 

Zespół artysty zaprezentuje się w składzie znanym z projektów Genesis Classic oraz Stiltskin, prezentując utwory zarówno z szerokiego katalogu Genesis, solowej twórczości jak i mocniejszego muzycznie materiału grupy Stiltskin.

 

Nie minął rok od wydania ostatniego albumu Szkockiego wokalisty (Ray Wilson & Stiltskin – Unfufillment 2011) a już artysta pracuje nad nowym materiałem, tym razem będzie to powrót do akustycznych brzmień z pierwszego solowego albumu „Change” czy ostatniego „Propaganda Man”. Na razie premiera zapowiadana jest na luty przyszłego roku.

 

Ray Wilson od ponad 3 lat jest związany z Poznaniem, gdzie zamieszkał na stałe –  mimo rekordowej ilości koncertów jakie gra w ciągu roku (około 120-130 koncertów) na świecie znajduje czas, aby tam faktycznie spędzić każdą wolną chwilę. 

Ray Wilson otrzymał tytuł Ambasadora Poznania, Miasta – Gospodarza UEFA EURO 2012, gdzie wystąpi 23 czerwca – także w Strefie Kibica.

Polecane