Red Bull Tourbus na Sonisphere Festival


2011.06.08

opublikował:

Red Bull Tourbus na Sonisphere Festival

Silnik Red Bull Tourbus nie zdążył jeszcze ostygnąć po juwenaliowych koncertach, a już szykuje się do nowej drogi! W piątek 10 czerwca w ramach Festiwalu Sonisphere z mobilnej sceny ponownie popłyną gitarowe brzmienia! Na dachu autobusu wystąpią zespoły: Mouga, Dead on Time i Masturbator!

W piątek 10 czerwca Red Bull Tourbus zawita do Warszawy by w ramach Sonisphere Festival stać się kolejną sceną największego w Polsce i na świecie festiwalu muzyki metalowej. Na mobilnej scenie zagrają zespoły, które miały już okazję zaprezentować się w ramach projektu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych.

Zespół Mouga, który występował przed publicznością Red Bull Tourbusa we Wrocławiu 12 maja, zagra jako pierwszy. Dead on Time to drugi zespół, który debiutował na ostatnim przystanku juwenaliowym 22 maja w Krakowie, a 10 czerwca ponownie zagrają na dachu autobusu. Ostatnią kapelą, którą będzie można usłyszeć na dachu Red Bull Tourbus podczas Sonisphere Festival będzie Masturbator. Po raz pierwszy na muzycznej scenie prezentowali się w ubiegłym roku podczas Festiwalu Jarocin. Wówczas ich granie przyciągnęło tłumy.

Już trzeci rok z rzędu Red Bull Tourbus przemierza Polskę wzdłuż i wszerz by promować najlepszą polską muzykę. Na mobilnej scenie muzycznej prezentują się młode nieznane kapele, ale również uznani twórcy sceny niezależnej. Koncerty w ramach projektu odbywają się zarówno na dużych festiwalach muzycznych tj: Sonisphere, Jarocin, czy mniejszych koncertów w ramach juwenaliów studenckich, jak również znaczących wydarzeń kulturalnych jak Fashion Week.

RED BULL TOURBUS – SONISPHERE FESTIVAL

Data: 10 czerwca, godz. 16.00 – 19.15

Miejsce: Warszawa, Lotnisko Bemowo


LINE UP:

16:00 – 16:30 Mouga

17:15 – 17:45 Dead On Time

18:45 – 19:15 Masturbator

Więcej informacji o Red Bull Tourbus: www.redbulltourbus.pl

Polecane

Share This