Rekord Black Eyed Peas


2009.08.22

opublikował:

Rekord Black Eyed Peas

Black Eyed Peas pobiło rekord przebywania na pierwszym miejscu listy Hot 100 Billboardu przez 20 tygodni z rzędu. „I Gotta Feeling” jest numerem 1 ósmy tydzień a „Boom Boom Pow” spędziło na topie 12 tygodni. To najdłuższy pobyt jednego zespołu na szczycie notowania Billboardu w jego 51-letniej historii!!!

„Rekord Black Eyed Peas to fenomenalne osiągnięcie, które potwierdza zdolności Will.I.Am`a do tworzenia hitów, które spotykają się niezmiennie z uznaniem fanów” – powiedział Steve Berman, jeden z szefów Interscope, Geffen i A&M. „Od chwili kiedy poznałem Will`a wiedziałem, że jego unikalny talent będzie przyczyną niezapomnianych wrażeń”.

„Przy takim sukcesie, twoje ego chce zgarnąć cały splendor dla Ciebie, ale serce przypomina o duszy. W walce pomiędzy sercem a ego zawsze wygrywa serce” – mówi Will.I.Am – „Każdy robił swoją cześć pracy. To był wysiłek całego zespołu, dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu” – powiedziała Fergie.

„I Gotta Feeling”, drugi singiel promujący płytę „The E.N.D.” zajmuje w tej chwili pierwsze miejsce na top 40 drugi tydzień z rzędu. Od jego premiery osiem tygodni temu „I Gotta Feeling” zostało zakupione w wersji elektronicznej przez ponad 2 miliony ludzi. Ich pierwszy singiel „Boom Boom Pow” spędził 7 tygodni na pierwszym miejscu tego samego zestawienia i osiągnął sprzedaż 3.8 milionów ściągnięć.

„THE E.N.D.” to piąty album w karierze The Black Eyed Peas – zespołu, który ma na swoim koncie trzy statuetki Grammy – zadebiutował na pierwszym miejscu z największą sprzedażą ponad 304 tysięcy płyt w pierwszym tygodniu od premiery. „THE E.N.D.” jest obecnie na trzecim miejscu Top 200 magazynu Billboard.

Polecane

Share This