Rihanna i Childish Gambino kręcą film


2018.08.16

opublikował:

Rihanna i Childish Gambino kręcą film

foto: P. Tarasewicz

Rihanna i Childish Gambino razem pracują na planie filmowym na Kubie. Artyści pracują na planie filmu „Guava Island”, którego reżyserem jest Hiro Murai, współpracujący wcześniej z raperem przy „This Is America”.

Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów na temat samego filmu. Wiadomo jednak, że w produkcji pojawią się także Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Donald Glover, bo tak naprawdę nazywa się Childish Gambino, jest również cenionym aktorem. Wystąpił m.in. w „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” jako Lando Calrissian. Rihanna natomiast coraz częściej pojawia się w różnych produkcjach. Ostatnio wystąpiła m.in. w „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” i „Ocean’s 8”.

Childish Gambino porzuca serial o Deadpoolu

W zeszłym roku FX Productions zapowiedziało, że pracuje nad serialem animowanym o Deadpoolu. W projekt zaangażowani byli Childish Gambino, czyli Donald Glover oraz jego brat Stephen, którzy mieli piastować stanowiska producentów, scenarzystów oraz showrunnerów serialu o komiksowym bohaterze. Niestety, nic z tego nie będzie. “The Hollywood Reporter” informuje, że produkcja mająca być kooperacją FX i Marvel Television nie powstanie, ponieważ twórcy opuścili projekt. – Ze względu na różnice artystyczne FX, Donald Glover, Stephen Glover i Marvel Television zgodzili się rozstać z animowanym serialem o Deadpoolu. FX nie będzie już zaangażowane w ten projekt – czytamy w krótkim komunikacie. Póki co brak informacji, czy Marvel będzie próbował zrealizować ten serial z inną stacją.

Polecane

Share This