Rihanna nie ma wątpliwości: „Będę mamą psycholką”


2022.03.17

opublikował:

Rihanna nie ma wątpliwości: „Będę mamą psycholką”

fot. Instagram / @badgalriri

Rihanna i A$AP Rocky poinformowali niedawno, że spodziewają się dziecka. Na kilka tygodni przed porodem Rihanna udzieliła wywiadu Elle, w którym stwierdziła: – Będę mamą psycholką.

Powyższą deklarację należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Warto przyjrzeć się także spostrzeżeniom Rihanny na temat ciąży i tego, jak zmieniła ona życie gwiazdy.

Jest coś takiego jak „ciążowy blask”, ale są też takie dni, zwłaszcza w trzecim trymestrze, kiedy budzisz się i zastanawiasz się, czy w ogóle się ubierać. Makijaż z pewnością pomaga. Ja bardzo skupiłam się na nawilżaniu i konturowaniu. Twarz w ciąży staje się trochę okrągła i pulchna, nos robi się szerszy. Wszystko jest wyzwaniem, od ubierania się po makijaż. Ale ja lubię wyzwania, które zmuszają mnie do bycia kreatywną i szukania nowych wyjść. Wiele da się zrobić, by wyglądać pięknie – komentuje artystka.

Rihanna przyznaje, że – podobnie jak większość przyszłych mam – dostaje liczne porady od kobiet związane z tym, jak najlepiej przygotować się na pierwsze dni po porodzie.

Chyba najlepszą radą jest, żeby spać teraz jak najwięcej, bo później się nie wyśpię. Muszę nad tym popracować, zanim stracę tę możliwość – mówi.

Gwiazda nie zdradza planowanego terminu porodu, ale skoro mówi o tym, co dzieje się z nią w trzecim trymestrze, oznacza to, że już naprawdę blisko.

Polecane

Share This