RMF FM przyznało Dodzie nagrodę. Wokalistka ją odebrała i zadrwiła z rozgłośni na antenie Polsatu


2021.08.30

opublikował:

RMF FM przyznało Dodzie nagrodę. Wokalistka ją odebrała i zadrwiła z rozgłośni na antenie Polsatu

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Przebojem wakacji na Spotify jest „Kiss cam (podryw roku)” Maty, ale wiadomo, że radio rządzi się swoimi prawami, więc i decyzje są tam inne. W weekend w Kielcach odbyła się współorganizowana przez RMF FM i Polsat impreza Magiczne Zakończenie Wakacji. Doda została na niej nagrodzona statuetką przyznaną za największy przebój lata w konkursie, którego patronem były obie stacje. O ile wokalistka jednak wokalistka jest wdzięczna Polsatowi, o tyle fakt nagrodzenia jej przez RMF po prostu wyśmiała, wytykając, że rozgłośnia nie gra zarówno nagrodzonego „Don’t Wanna Hite” ani innych jej piosenek.

Dziękuję RMF FM za to, że nigdy mnie nie zagraliście. Dziękuję Polsatowi za zaproszenie, Ninie Terentiew, całej ekipie, która mnie wspierała na scenie. I przede wszystkim moim fanom, od tylu lat wspieracie mnie tak bardzo. Naprawdę się nie spodziewałam. W ogóle nie jestem przygotowana, ale nadrobię charyzmą – powiedziała, odbierając nagrodę Doda.

O tym do kogo trafi nagroda, zdecydowali widzowie i słuchacze, a nie same stacje. Doda dzień po swoim zwycięstwie doczekała się także prezentacji jej utworu na antenie RMF-u, co skwitowała krótkim: – OMG.

W wyścigu o przebój lata Doda pokonała Roksanę Węgiel („Korona”), Sylwię Grzeszczak („Prawda o nas”), Arka Kłusowskiego („Idealny syn”), C-Boola („Golden Rules”), Michała Szczygła („Spontan”), Three Of Us („Szklany sufit”), Darię („Love Blind”), Grzegorza Hyżego „Król lata” oraz grupę Martin Lange („Kłamiesz”).

Polecane

Share This