Robert Pasut z AbstrachujeTV ostro o Sentino: „To jest taka osoba, której chyba jako jedynej chciałbym na***ać”

Pasut jest gotów wyjaśnić "problem" z Sentino.


2021.08.09

opublikował:

Robert Pasut z AbstrachujeTV ostro o Sentino: „To jest taka osoba, której chyba jako jedynej chciałbym na***ać”

fot. kadr z wideo

Kilka lat temu w sieci można było zobaczyć zdjęcia Sentino z Balu, klubu prowadzonego przez popularnych youtuberów AbstrachujeTV. Klubu już nie ma, dobrych relacji między Sentino a szefostwem Balu też nie, tak przynajmniej można wywnioskować z wypowiedzi Roberta Pasuta, który przyznał podczas internetowego live’a, że Sentino jest jedyną osobą, którą chciałby pobić.

Sentino po prostu strasznie pie***li głupoty. Nie wiem, czy on pijany, naćpany… Ja też jestem taką osobą, która imprezuje, ale takich głupot, jakie on pi***lił o mnie i na mnie innym ludziom, bo mi w twarz raczej było milutko, bo w Balu mu płaciliśmy, ale to co nap***dalał na mnie na boku, to był inny level. Część słyszałem, część ktoś mi powtórzył. No i nie wiem, czy to jest jakaś choroba? Czy on ma coś na bani nie w porządku?

To jest taki człowiek, któremu mógłbyś na***ać. Ja się bić nie umiem, ale to jest taka osoba, której chyba jako jedynej chciałbym na***ać, po prostu. Fame MMA, Pasut vs Sentino? Słuchajcie, jakby… Let’s make it happen, k***a zróbmy to! Ja się nie umiem bić, ale c**j. Jak ma być wyjaśnienie problemu, to ja chętnie – powiedział Pasut.

Co na te słowa Sentino? Zobaczymy.

Polecane

Share This