Rock For People po raz siedemnasty


2011.05.16

opublikował:

Rock For People po raz siedemnasty

Czym jest Rock For People?

Rock For People to plenerowa impreza wakacyjna o ogromnej sile rażenia. Co roku w Hradec Kralove sielankowy klimat w rytmie rocka rozkręcają kapele o światowym rozgłosie i fanach na każdym kontynencie, a festiwal dorobił się sporej kolekcji nagród za najlepszy czeski event.

Rock For People to przede wszystkim wielka uczta muzyczna, ale także mnóstwo atrakcji i możliwości zrelaksowania się w promieniach lipcowego słońca przy zimnym, czeskim piwku. Na terenie festiwalowego miasteczka, niecałe 40 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój, oprócz olbrzymiego pola namiotowego znajduje się park rozrywki wraz z strefą handlową oraz dwa piękne jeziorka osadzone w malowniczym krajobrazie.Kto?

Jak przystało na wielką ucztę muzyczną, menu festiwalu Rock For People 2011 obfituje w same wyborne i niezwykle różnorodne smaczki. Ostrą dawkę mocnego punk`owych riffów zapewnią w tym roku chłopaki z My Chemical Romance, Sum 41 oraz Paramore z ognistowłosą wokalistką Hayley na czele. Całą gamę synthów, beatów i przesterowanych dźwięków zaserwuje grono wirtuozów elektronicznego rocka, czyli Pendulum, Digitalism i The Qemists. Sceną Festiwalowego Miasteczka zatrząśnie także światowego formatu delegacja z Wysp Brytyjskich – The Streets z rasowymi beatami i powalającym akcentem Mike Skinner`a, post punk`owe trio White Lies i mroczna formacja Bullet For My Valentine. Nie zabraknie obowiązkowych pozycji dla entuzjastów indie rocka – The Wombats, Jimmy Eat World, Bright Eyes i The Like oraz pasjonatów solidnego hard core`owego grania – Primus, Parkway Drive czy U. S. Bombs. Potężny arsenał alternatywnego brzmienia i niewyczerpany potencjał muzyczny wytoczy ponadto jeszcze ponad 130 kapel z najdalszych zakątków świata!


Dlaczego warto?

Niebanalne nazwy i kapele światowego formatu, cztery dni niesamowitej sielanki, potężna dawka pozytywnej energii i doza nadzwyczajnych emocji. Beztroska atmosfera, zimne piwo w promieniach lipcowego słońca i zero ograniczeń. Solidna bomba muzyczna, międzynarodowy klimat i niezapomniane wrażenia. Za dużo by pisać, trzeba to przeżyć!

Bilety

Czterodniowe karnety wstępu na Festiwal Rock for People 2011 w polskiej przedsprzedaży do końca maja kosztują 269 zł, zaś od 1 czerwca 279 zł. Można je nabyć  w punktach sieci Eventim oraz bezpośrednio na stronie Eventim.pl. Informacja o biletach jednodniowych będzie dostępna już wkrótce na www.rockforpeople.pl

Polecane

Share This